Billund

Ak hľadáte darček pre svoje dieťa, na ktorý nezabudne, máme pre vás tajný typ. Kúpte letenky do Billundu. Áno, je to mesto v Dánsku a prečo by toto mesto malo byť skvelé pre deti? Nájdete tu obrovský Legoland s nekonečným množstvom atrakcií pre deti. Neváhajte a kúpte si lacné letenky do Billund práve teraz.
Billund je fascinujúce mesto, ktoré za svoju slávu vďačí jednému z najobľúbenejších vynálezov: Legu. Návštevy sa takmer vždy točia okolo návštevy Legolandu, čo z neho robí jednu z najobľúbenejších destinácií Dánska pre turistov s deťmi. Billund vyzerá ako malé americké mesto. Najznámejšou budovou v centre mesta je Løvehuset ( Leví dom ), kde mal Ole Kirk Christiansen svoju stolársku dielňu pred založením firmy Lego.
Billund ponúka fantastické atrakcie, zábavné jazdy, prvotriedne jedlo, úchvatné scenérie a ubytovanie pre každý vkus. Billund je skutočne fantastická rodinná destinácia.
Obrovské interaktívne vnútorné LEGO centrum známe ako LEGO House by malo byť vaším prvým prístavom, keď navštívite Billund s deťmi.
Ak by vám nestačil samotný Legoland, nájdete tu aj ďalšiu atrakciu a tou je vodný park Lalandia Billund s toboganmi, bazénmi a kúpeľnými zariadeniami. Mesto Billund, ktoré sa nachádza v centrálnom Dánsku.
Okolie mesta vám umožní spoznať vnútrozemie Dánska s mnohými príjemnými mestečkami, ktoré doplnia váš príjemný rodinný výlet.

social position

Zdieľaj tento článok

Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.