Glampling

Glamping je luxusný typ kempingu, ktorý zahŕňa zariadenia a ubytovanie považované za oveľa pohodlnejšie ako tradičné kempingy. Glampling je určený pre tých z nás, ktorí milujú myšlienku kempovania a návratu do prírody, no z vyšším štandardom, aký nájdu napríklad v kempingu.
Glampling je spôsob, ako sa dostať bližšie k prírode a užiť si nádhernú prírodu a pritom zažiť luxusný oddych.
Pri výbere glamplingu sa môžete tešiť, že všetko je už pripravené skôr, ako sa dostanete do kempu. To zahŕňa všetko od stanu, postele, svetiel a napájaní.
Existujú rôzne typy glampingu. Glampling môžu byť kvalitne vybavené stany, ale aj chatky či chaty, ktoré sú odolnejšou možnosťou do každého počasia. Glampling však môžete nájsť aj na strechách budov vo veľkomeste.
Glamping vám umožní mať všetko pohodlie, ktoré si chcete dopriať. Takže kedykoľvek je ten správny čas ísť na glampling. Bez ohľadu na ročné obdobie, každý má svoje vlastné záujmy, ktoré si môžete vychutnať.
Glamping je naozaj pre každého. Či už ste pár, ktorý potrebuje relaxačné útočisko obklopený prírodou, rodina, ktorá chce všetku zábavu vonku bez stresu a ťažkostí s tradičným kempovaním, ale partia priateľov. Stačí si len vybrať z množstva ponúk na glampling.

social position

Zdieľaj tento článok

Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.