Ibiza

Ibiza je jedným z najkrajších Baleárskych ostrovov, ktoré je tak úžasné preskúmať. Ibiza ponúka však oveľa viac ako len párty. Ostrov Ibiza ponúkne každému dovolenkárovi množstvo zážitkov.
Ako pre všetky destinácie na juhu Európy odporúčame navštíviť Ibizu od apríla do júna a od septembra do novembra. Počas hlavných mesiacov je Ibiza skutočne plná turistov. Mimo sezóny si môžete kúpiť aj lacné letenky.
Keďže Ibiza je ostrov uprostred Stredozemného mora, prirodzene sa na tomto ostrove nachádza viac ako 80 pláží, takže stále môžete objavovať nové miesta.
Aj keď nepatríte medzi nákupných nadšencov, môžete si vybrať z množstva suvenírov, pekných doplnkov butikoch.
Ibiza nie je určená len milovníkom párty. Ak chcete dovolenkovať so svojou rodinou, Ibiza vám ponúka množstvo príjemných miest. Dokonca aj veľa plážových podnikov má svoje detské kluby s množstvom aktivít pre zábavu detí.
Pri návšteve ostrova by ste nemali vynechať pláž Sa Caleta. Okrem krištáľovo čistej vody robí toto miesto výnimočným aj malá jaskyňa s výhľadom na pláž.
Pozrite si západ slnka nad Es Vedra.Toto je možno jedna z mojich obľúbených vecí! Po dni strávenom objavovaním ostrova sa odvezte do Es Vedra a pozrite si výnimočný západ slnka.
Samozrejme Ibiza sa spája s nočným životom. Kto hľadá nekonečnú zábavu, potom je Ibiza to pravé miesto. Okrem množstva klubov tu nájdete viacero známych barov.
Ak ste na Ibize tak ste v Španielsku a to sa spája s dobrým jedlom. Nevynechajte návštevu niektorej zo skvelých reštaurácii a pochutnajte si na lokálnych špecialitách. Na typickom jedálnom lístku je množstvo chutných tradičných jedál. Všetky základné španielske klasiky ako Gazpacho (studená paradajková polievka) a Paella (ryža s príchuťou šafranu so zeleninou/kurací/morskými plodmi)

social position

Zdieľaj tento článok

Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.